Wynajem sprzętu:

Dźwig Teleskopowy

na podwoziu Jelcz

Nie jesteś pewien jaki sprzęt potrzebujesz?
Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy!

+48 508 721 200

Dźwig wynajem Zabrze

Prowadzisz budowę lub inną inwestycję, poszukujesz dźwigu na terenie Zabrza lub też w najbliższej okolicy? Zgłoś się do nas, wykonujemy profesjonalne usługi dźwigowe dla firm nie dysponujących własnym dźwigiem. Zlecone prace realizowane przez wykwalifikowananych operatorów, posiadających odpowiednie uprawnienia i referencje.

Wielofunkcyjny dźwig budowlany

Przy realizacji zleceń korzystamy z dźwigu samojezdnego na podwoziu Jelcza co sprawia, że możemy dojechać klientów spoza Zabrza. Dźwig posiada udźwigu do 18 ton i wychyleniu aż do 29m. Wysokość robocza dźwigu to 26,5m co pozwala na płynne wykonanie prac niezależnie od warunków zlecenia.

Realizujemy takie usługi dźwigowe w Zabrzu jak:

Wynajem dźwigu, czy zakup?

Wynajem dźwigu, to idealne rozwiązanie dla firm w sytuacji w której konieczne jest wypożyczenie dźwigu do wykonania konkrenej pracy ale bez konieczności zakupu sprzętu. Wykorzystanie dźwigu ułatwia wykonywanie szeregu prac budowlanych, a przede wszystkim jest o wiele tańsze i nie naraża firmy na dodatkowe koszty.

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem niezawodnych i bezpiecznych dźwigów na terenie Zabrza, zapraszamy do kontaktu Klientów z poniższych miast:

Jeśli nie znalazłeś powyżej swojego miasta? Sprawdź zasięg działania firmy Wynajem dźwigu i zwyżki - Jerzy Kowalski na naszej stronie internetowej.
Świadczymy usługi sprzętem specjalistycznym wraz z operatorem.
Wykwalifikowani operatorzy gwarantują Państwu uczciwą i fachową obsługę zlecenia.
Przy dłuższej współpracy oferujemy atrakcyjne zniżki - gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Działamy na terenie Śląska m. in: Zabrza, Pyskowic, Bytomia.
Wynajem dźwigu realizujemy przez 7 dni w tygodniu.